تبلیغات
دنیایی از رمز و بازی - مطالب آبان 1392
دنیایی از رمز و بازی
World Of Codes & Games
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


RAMZ GAMS......کلمه GAMSمخفف چهاربازی مورد عﻻقه خودم یعنی:
G: Gta
A: Assassins Creed
M: Modern Warfare
S: Splinter Cell
دراین وبلاگ درموردرمزبازی وبازی های جدیدمطالبی موجود است.لطفا درپایان مطالب دلخواه نظرخود را بگذارید!
درضمن،مطالب این وبﻻگ رو از مکان های مختلف جمعاوری کردم و فقط درمورد بازیهای محدودی اطﻻعات دارم واگه هرکدام از رمزها کارنکرد،هیچ مسئولیتی برعهده من نیست و درمورد مراحل بازیها نیز،فقط میتونم درمورد بازیهایی که خودم تمام کردم اطﻻعات بدم،درغیر اینصورت متاسفانه نمیتونم پاسختون رو بدم.
باتشکر....

مدیر وبلاگ : XaniaR G
نویسنده
نظرت چیه؟
شما چه بازی را بیشتر می پسندید؟
ده سال از فاجعه‌ای که برای آمریکا رخ داده است، می‌گذرد و دیگر کسی آمریکا را به عنوان قدرت برتر نظامی جهان قبول ندارد. منابع این کشور از بین رفته و اقتصاد آن نابود شده است. کشورهای آمریکای جنوبی که الآن به عنوان قطب نظامی جهان به حساب می‌آیند، تصمیم می‌گیرند که به آمریکا حمله کنند و باقی‌مانده‌ی منابع این کشور را به غارت ببرند. با این حال افرادی در آمریکا هستند که موفق شدند که از این فاجعه نجات یابند. بنابراین هیچ راه دیگری وجود ندارد، مگر این که تمام جوخه‌ها با یکدیگر ادغام شوند و در مقابل حمله به آمریکا، مقاومت کنند. این گروه "Ghosts" نام دارد که تنها یک چیز برای آن‌ها مهم است؛ عدم نابودی آمریکا!

 


عنوان Call of Duty: Ghosts طبق سنت همیشگی، قرار است این بار توسط استودیوی Infinity Ward ساخته شود ولی مهم‌ترین تفاوتی که با نسخه‌های قبلی دارد، این است که دیگر خبری از دنباله‌های Black Ops و Modern Warfare نخواهد بود و سازندگان با انتخاب Stephen Gaghan قصد دارند داستان جدیدی را پیاده سازی کنند. در سال 2023 آمریکا به یک کشور ضعیف تبدیل شده است و دیگر همانند گذشته از تجهیزات نظامی پیشرفته‌ای برخودار نیست و این بار کشورهای آمریکای جنوبی که حرف اول را در زمینه‌ی نظامی می‌زنند وارد جنگ می‌شوند و قصد دارن تمامی بقایای آمریکا را با خود به غارت ببرند. بنابراین تنها روزنه‌ی امید آمریکا، به گروه اشباحی است که از جوخه‌های مختلف تشکیل شده است که هدف اصلی آن‌ها، مقاومت در مقابل این استعمارها خواهد بود. در واقع این گروه توسط آخرین افراد US Special Ops Forces پرورش یافتند تا بتوانند بر علیه کشورهایی که آمریکا را به تصرف در آوردند، ایستادگی کنند. نکته‌ی قابل توجه این است که دیگر همانند نسخه‌های گذشته، مأموریت‌های فرعی در بخش جدایی قرار نخواهند داشت و بازیکن برای این که بخواهد مأموریت‌های فرعی CoD: Ghosts را انجام دهد، می‌بایست در طول بخش Campaign بازی، آیتم‌هایی را جمع آوری کند که به وسیله‌ی آن‌ها بازیکنان می‌توانند مأموریت‌های جدیدی را باز کنند. ممکن است بازیکنی هیچ کدام از این آیتم‌ها را پیدا نکند، در این صورت وی شانس خود را برای تجربه کردن مأموریت‌های بیشتر از دست خواهد داد. سازندگان بیشتر از همه روی روابطی که بین شخصیت‌های بازی شکل می‌گیرد مانور زیادی داده است. زیرا شخصیت اصلی بازی دو برادر هستند که حاضرند برای یکدیگر فداکاری کنند و این حس به زیبایی در این نسخه تداعی شده است. Call of Duty: Black Ops II اولین نسخه از این سری بود که در آن، Set-Pieceها به طور کامل برنامه‌ریزی نشده بودند و روایت بازی را از حالت "کاملاً خطی" خارج کرد و در نتیجه با واکنش‌های مثبت روبرو شد. با این حال IW در این نسخه هم قصد دارد راه Treyarch را ادامه دهد و گزینه‌های زیادی را روی میز قرار دهد تا بازیکنان بتوانند خودشان ادامه‌ی داستان را انتخاب کنند.

 


شاید برگ برنده‌ی سری Call of Duty تا الآن، گیم‌پلی آن بوده است که سازندگان این سری با اضافه کردن المان‌های جدیدی موفق شدند که این سری را به پرطرفدارترین فرنچایز تاریخ تبدیل کنند. در واقع CoD بیشتر قصد دارد که بازیکنان یک تجربه‌ی سینماتیکی از آن داشته باشند. صحنه‌هایی در طول مأموریت‌های بازی رقم می‌خورند که پر از هیجان و دلواپسی‌های فراوان خواهند بود. اولین چیزی که مطمئناً توجه شما را به خود جلب خواهد کرد، مأموریت‌هایی است که قرار است در دریاها و یا حتی اقیانوس‌ها انجام شود. تعقیب و گریز در زیر آب و میان جلبک‌ها به طور قطع برای شما جالب خواهد بود و علاوه بر آن، استتار یکی از قابلیت‌های جدیدی است که می‌تواند به بازیکنان کمک بسیار زیادی کند. هم‌چنین لازم به ذکر است که برای اولین بار در زیر آب، بازیکنان شاهد نبرد‌های سنگین خواهند بود. مأموریت‌های بازی به طور کلی وسیع‌تر شده است و سگ‌ها هم نقش بسیار پر رنگی را در طول بازی ایفا می‌کنند. تیم سازنده‌ی CoD: Ghosts بارها به این موضوع تأکید کرده‌اند که هدف آن‌ها ساخت یک بازی خشن با شکنجه‌های شدید نیست بلکه آن‌ها می‌خواهند با وفاداری به نسخه‌های گذشته، صحنه‌هایی را پدید آورند که از یک شوک معمولی بیشتر باشد و بازیکن را درگیر خود کند. همان‌طور که گفته شد سگ‌ها در طول بازی نقش بسزایی ایفا خواهند کرد. رایلی نام یکی از سگ‌های است که قرار است شما را در طول بازی همراهی کند و به همراه آن صحنه‌هایی را به شما نشان خواهد داد که تا به حال در گیم‌پلی نسخه‌های گذشته با آنان مواجه نشده‌اید. برای مثال با کمک رایلی، می‌توانید به اکتشاف مواد مخدر بپردازید و علاوه بر آن رایلی می‌تواند از راه‌هایی عبور کند که انسان قادر به انجام آن نخواهد بود. بخش جدیدی در بطن گیم‌پلی این بازی اضافه شده است که Handed Cap نام دارد. با کمک این بخش می‌توانید همه چیز را تحت کنترل خود در بیاورید. به عنوان مثال با Control Whisper قادر هستید که رایلی را به صورت اول شخص هدایت کنید و البته رایلی امکانات بسیار زیادی دارد که ممکن است در ابتدا شما سردرگم شوید ولی با تداوم بازی، مطمئناً کنترل این سگ برای شما لذت بخش خواهد بود. سگ به واسطه‌ی قلاده‌ای که در گردن او آویخته شده است، امواج الکترومغناطیسی صادر می‌کند و مغز او توسط سربازان قابل کنترل خواهد بود. از دیگر تغییرات این نسخه می‌توان به اضافه شدن بخش "مخفی کاری" بیشتری اشاره کرد. در واقع نسخه‌های گذشته مبتنی بر شلیک کردن و کاور گرفتن بود ولی با توجه به این که سازندگان قصد دارند روی گروه Ghosts مانور زیادی دهند و شخصیت اصلی را از همین گروه برگزینند، مطمئناً تغییرات بسیار زیادی نسبت به گذشته دیده خواهد شد و دیگر از آن تیراندازی‌ها خبری نخواهد بود. بلکه باید همانند یک روح به قلب دشمن نفوذ کنید و از نقشه‌های آن‌ها با خبر شوید و به صورت کاملاً مخفیانه، نابودشان کنید. البته با اضافه شدن بخش Handed Cap گزینه‌های زیادی روی میز قرار می‌گیرد، مثلاً با کمک سگ می‌توانید او را به قلب دشمن بفرستید و با Gadgetهایی همانند EMP Grenade-Frag و Drone که در این بازی تعبیه شده است، آن‌ها را نابود کنید.

 


سری Call of Duty به بخش چند نفره (Multiplayer) خود معروف هستند و یکی از رکن‌های اصلی این فرنچایز را تشکیل می‌دهند. به همین دلیل IW تصمیم گرفته است که روی این بخش مانور زیادی دهد که می‌توان این تغییرات را موفقیت آمیز دانست. قابلیت کاستومایز و شخصی سازی در این نسخه بسیار حرفه‌ای تر شده است و علاوه بر آن بازیکنان می‌توانند از "Dog Tag" استفاده کنند. در کنار این‌ها، برای اولین بار شاهد حضور سربازان زن در این بخش خواهیم بود که قطعاً به جذابیت آن کمک بسیار زیادی خواهد کرد. افزون بر آن، نزدیک به سی اسلحه‌ی جدید در بخش Multiplayer گنجانده شده است که بوسیله‌ی آنان، بازیکنان می‌توانند Level و Prestige خود را ارتقا دهند. سلاح‌های بسیار متنوعی در این بازی قرار داده شده‌اند که در چندین بخش دسته بندی شدند که می‌توان به Assasult Rifles، Shotguns، Pistols، Launcher و ... اشاره کرد و البته در کنار آن‌ها C4، Semtex و Frag هم حضور خواهند داشت که رقابت بسیار هیجان انگیز شود. بخش چند نفره‌ی این بازی مدهای زیادی در بر می‌گیرد که در میان آن‌ها می‌توان به Team Deathmatch، Free For All، Capture the Flag، Search and Destroy و ... اشاره کرد و این بار هم قرار است شاهد دو مد جدید در این بخش باشیم که یکی از آن‌ها Cranked نام دارد. این مد تنها تفاوتی که با Team Deathmatch دارد این است که زمان مشخص شده باید دشمنان را از پا دربیاورید تا با کشتن آن‌ها، سرعت راه رفتن خود را افزایش دهید. بخش بعدی Search and Rescue نام دارد که با کشتن دشمنان، می‌بایست مدال‌هایی که روی سر آن‌ها ظاهر می‌شود را بردارید و گروهی که بیشترین مدال را جمع آوری کند، برنده‌ی رقابت خواهد بود. با نابود کردن هر دشمن، می‌توانید Killstreakهایی را دریافت کند که بنابه عملکردتان به شما تعلق می‌گیرد. مثلاً اگر تعداد افرادی را که پشت سر هم کشته باشید، بیشتر شود می‌توانید Killstreakهای بیشتری را بدست بیاورید. KSها از تنوع خوبی برخوردار هستند که می‌توان به Pave Low، Stealth Bomber، Chopper Gunner، EMP، UAV، Sentury Gun و AC - 130 اشاره کرد.

 


هر کدام از نسخه‌های Call of Duty علاوه بر این که بخش Campaign و Multiplayer داشتند، در کنار آن‌ها مد دیگری وجود داشت که Special Ops یا Zombie Mode نام داشتند. CoD: Ghosts از این قاعده استثنا نیست و این نسخه هم بخش جدیدی خواهد داشت که مدت‌ها می‌تواند بازیکن را سرگرم خود کند. این بخش که Squads نام دارد، شما قادر هستید که تیمی از سربازان خودتان را بسازید و بنابر سلیقه‌ی خود، آن‌ها را شخصی سازی کنید. این بخش دارای چندین مد است که هر کدام از آن‌ها از جذابیت خاصی برخوردارند. در مد WarGame بازیکنان می‌توانند که به همراه دوستانشان در مقابل سربازانی که به صورت AI کنترل می‌شوند، مبارزه کنند. گفتنی است که تیمی که شما ساختید، به صورت خودکار در سرورهای اصلی CoD: Ghosts ثبت خواهند شد و بازیکنان دیگر می‌توانند به صورت آفلاین با تیم شما مبارزه کنند. مد دیگری که در این بخش قرار دارد، Squads Assault است که در واقع مبتنی بر همین قابلیت جدید خواهد بود. به عنوان مثال شما با تیم خود در این مد می‌توانید با تیم افراد دیگر به صورت آفلاین مبارزه کنید و اگر حریف شما از کاستومایز بسیار خوبی برخوردار باشند، شکست دادن آن‌ها کار بسیار سختی خواهد بود. مد دیگر Squads vs. Squads نام دارد که می‌توانید به صورت آنلاین با تیم بازیکنان دیگر مبارزه کنید و گروهی برنده خواهد بود که کمتر تلفات دهد. آخرین مد این سری هم Safeguard نام دارد که بازیکنان به همراه دوستانشان در یک محیط بسته‌ای قرار می‌گیرند و باید در آن جا دوام بیارند. به طور کلی Squads بخش جدیدی است که می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد و علاوه بر آن، بازیکنان دیگر قادر خواهند بود که با مهارت‌های شما آشنا شوند.

 


موتوری که قرار است برای ساخت این بازی استفاده شود، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی همان انجین‌های گذشته است که این بار IW Engine Next Gen نامیده می‌شود. تمرکز اصلی سازندگان روی نسخه‌های نسل بعد Call of Duty: Ghosts است پس باید انتظار یک گرافیک بسیار قدرتمندی داشته باشید. همان طور که اذعان شد، در بازی مأموریت‌هایی در زیر آب وجود خواهد داشت. بنابراین طراحی آب و افکت‌های آن می‌تواند تأثیر مستقیمی روی آن داشته باشد. با توجه به نمایشی که از این بازی مشاهده کردیم، خوشبختانه سازندگان روی طراحی آب وسواس زیادی انجام دادند و در کنار آن‌ها، محیط زیر آب را هم با دقت و ظرافت خاصی طراحی کردند. انفجارهایی که رخ می‌دهد از جزئیات خوبی برخوردار هستند و افکت‌های آتش نیز به خوبی طراحی شدند. موجودات آبزی هم به خوبی شکل گرفته‌اند که مرجان‌ها، جلبک‌ها، کوسه‌ها و ماهی‌ها از مهم‌ترین آن‌ها خواهند بود. رنگ بندی این موجودات از دقت خاصی برخوردار هستند و تنوع زیادی را به کالبد CoD: Ghosts تزریق می‌کند. مراحل بازی نسبت به نسخه‌های گذشته کمی تیره‌تر شده است و اتمسفر بخصوصی در آن دیده می‌شود. نورپردازی و سایه‌زنی‌ها به نظر می‌رسد که پیشرفت کرده‌اند و سایه‌های کاراکترها به صورت داینامیک هستند. این سری معمولاً کات‌سین‌ها و صحنه‌های سینماتیکی فوق‌العاده‌ای دارند. این نسخه هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود و سازندگان وعده‌ی وجود صحنه‌های سینماتیک با کارگردانی عالی را داده‌اند تا بازیکن را میخکوب خود کند. با کمک تکنولوژی Sub D تصاویر و نمایه‌ها به خوبی جلوه می‌دهند و البته برای طراحی محیط و کاراکترها، از چند ضعلی Polygon زیادی استفاده شده است تا جزئیات بیشتری به چشم آید. بازی‌های شوتر می‌بایست از Frame Rate بالایی برخوردار باشند و افت فریم می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری برای یک بازی با این سبک و سیاق داشته باشد. بنابراین قرار است این بازی روی 60 فریم در ثانیه اجرا شود که می‌تواند انتظارات طرفداران سبک FPS را برآورده کند.

 

 

موسیقی‌های CoD: Ghosts توسط Michael Giacchino ساخته خواهد شد کسی که در Disney Interactive شروع به کار کرد و تا به حال توانسته است در پروژه‌های زیادی فعالیت کند. او علاوه بر این که در سری Call of Duty حضور داشته است، در عناوین Medal of Honor هم مشغول به کار بوده است. در کنار صنعت گیم، او در سریال‌های بسیار مشهوری نظیر Lost، Fringe و Alcatraz حضور داشته است. البته نباید از آثارهای او در هالیوود هم غافل ماند. او توانسته است موسیقی بسیاری از فیلم‌های هالیوود از جمله Sin، The Incridbles، Mission Impossible III، Star Trek و John Carter را خلق کند. با این حال می‌توان انتظار داشت که شاهد افکت‌های بسیار قدرتمندی در CoD: Ghosts باشیم. البته بنابه گفته‌ی Michael Giacchino، قرار است قطعاتی در طول بازی پخش شود که تم حماسی‌تری نسبت به نسخه‌های گذشته خواهند داشت.

 

 

هر ساله نسخه‌ی جدیدی از Call of Duty عرضه می‌شود ولی در کنار آن، عناوین بسیار قدرتمندی ساخته می‌شوند که بیشتر قصدِ رقابت با این سری را خواهند داشت. امسال CoD: Ghosts رقیب بسیار جدی‌ای به نام Battlefield 4 دارد. مطمئناً هر دوی این نسخه‌ها از قابلیت‌های جدیدی برخوردار خواهند بود و تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی یک شوتر اول شخصِ بی‌نقص ارائه خواهند داد. نکته‌ی مهم دیگر داستان این بازی توسط آقای Stephen Gaghaniـی نوشته شده است که پیش از آن کارنامه‌ی درخشانی برای خود رقم زده است و توانسته است جایزه‌ی اسکار را از آن خود کند. پس باید تا November منتظر ماند و باید دید که آیا این عنوان می‌تواند نظرات بازیکنان را به خود جلب کند یا خیر؟ لازم به ذکر است که CoD: Ghosts، اولین نسخه از این سری خواهد بود که بر روی نسل آینده هم عرضه خواهد شد.


bazicenter

نوع مطلب : معرفی بازی، نقد و بررسی بازی، 
برچسب ها : چرا ghosts، call of duty ghosts، call of duty 10، تصاویر call of duty ghosts، نقد call of duty ghosts، بازی call of duty ghosts،
لینک های مرتبط :
XaniaR G
پنجشنبه 9 آبان 1392

عمل

AIPLHVVOOOFC همه مردم لباس مشکی
FUFFSXZTR نسوز کردن
KAREN تیر اضافه
GJMWEOKBDEPLHVRH چهار ستاره شوید
JJHNBVRD بجای مردم حیوانات باشند
34875134679067 همه اسله های موجود
349876519 مرحله بعدی


این تمام رمزی بود که جی تی ای7 داشت این رمز ها روی جی تی ای 7 پارسی عمل می اید این رمز هارا
شرکت 5ستاره ایران ازادگان درست کرده است...
برای به عمل در اوردن رمز ها روی کلید 0 صفر را فشار دهید مکانی صورتی رنک رامی بینید روی ان رمز ها رابنویسید و کلید اینتر یا کلید6 شش رافشار دهید.
تا رمز عملی شود...
برای این که رمز های بیشتر جی تی ای7 راپیداکنید توی گوگل اول کد چهار رقمی 0038وسپس جی تی ای7 ودر اخر کد هشت رقمی00238675راوارد کنید ..........

نوع مطلب : رمز و کدتقلب بازی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
XaniaR G
چهارشنبه 8 آبان 1392
250000HESOYAM پول و کاملشدن خون و ضد زربه
LXGIWYL مجموعه تفنگ 1
KJKSZPJ مجموعه تفنگ 2
UZUMYMW مجموعه تفنگ 3
JYSDSOD بدنساز
BTCDBCB چاق شدن
KVGYZQK لاغر شدن
CVWKXAM اکسیژن نامحدود
SZCMAWO خود کشی
ASNAEB کم شدن ستاره
OSRBLHH دو ستاره شدن
LJSPQK شش ستاره شدن
BEKKNQV تبدیل شدن به بتمن
AUIFRVQSهوای بارانی
ICIKPYH شب ابری
ALNSFMZO هوای صاف
CFVFGMJ هوای طوفانی
CWJXUOC هوای مه آلود
OFVIAC عصر
XJVSNAJ نیمه شب
PRIEBJ هوای گرم
HELLOLADIES حداکثر جاذبه دختر ها
EHIBXQSجذب دختر
OGXSDAGحداکثر احترام
SPEEDITUPزیاد شدن سرعت بازی
BUFFMEUPحداکثر نیروی عضله
FLYINGFISH پرواز قایق ها
NATURALTALENT حداکثر مهارت ماشین
GHOSTTOWN ترافیک کمتر
OHDUDE هلی کوپتر جنگی
AMOMHRER 18 چرخ
EEGCYXT لودر
KGGGDKP قایق
KRIJEBR ماشین ویژه 1
CQZIJMB ماشین ویژه 2
PDNEJOH ماشین مسابقه 1
VPJTQWV ماشین مسابقه 2
UBHYZHQ ماشین حملزباله
AIWPRTON تانک
AQTBCODX ماشین نعش کش
RZHSUEW ماشینگلف
JQNTDMH پاترل معمولی
AGBDLCID پاترل لاستیکپهن
AKJJYGLC موتور چهارچرخ
JUMPJET جت جنگی
URKQSRK جت
FULLCLIP اسلحه نامحدود
BAGUVIX سلامتی نامحدود
AIYPWZQP چترنجات
YECGAA کپسولپرواز
CPKTNWT منفجر شدن ماشینها
IOWDLAC تمام ماشین ها سیاهشوند
LLQPFBN تمام ماشین ها صورتیشون
SPEEDFREAK تمام ماشین ها نیتروژن دارشوند
NINJATOWN به جای مردم نینجاباشد
BIFBUZZ کانگستر ها خیابان هارا کنترلکنند
PROFESSIONALKILLER حداکثر توانایی در اسلحهها
XICWMD فقط چرخماشین ها پیداباشد

KJKSZPJ = اسلحه های نوع دوم ( حرفه ای )
UZUMYMW =اسلحه های نوع سوم ( خفن )
HESOYAM = سلامتی+ضد گلوله+مقداری پول
OSRBLHH = افزایش درجه تعقیب به 2 ستاره
ASNAEB = بدون درجه تعقیب
AFZLLQLL = هوای آفتابی
ICIKPYH = هوای بسیار گرم
ALNSFMZO = هوا ابریه!!!
AUIFRVQS = بارون!!!!
CFVFGMJ = وای چه مه غلیظی!!!
YSOHNUL = Faster Clock
PPGWJHT = سریع تر کردن 
LIYOAAY = کند تر کردن 
AJLOJYQY = ملت با کلت میریزن سرت!!
BAGOWPG =این است یک مرد سخاوتمند!!!
FOOOXFT =همه مسلح هستند
AIWPRTON = f برات rhino میندازه
CQZIJMB = این رو برات میندازه Bloodring Banger
JQNTDMH = این رو برات میندازه Rancher
PDNEJOH = این رو برات میندازه Racecar
VPJTQWV = این رو برات میندازه Racecar
AQTBCODX = این رو برات میندازه Romero
KRIJEBR = این رو برات میندازه Stretch
UBHYZHQ = این رو برات میندازه Trashmaster
RZHSUEW = این رو برات میندازه Caddy
CPKTNWT = همه ی ماشینها منفجر میشن!!!
XICWMD = ماشین نامرئی
PGGOMOY = افزایش مهارت در کنترل ماشین
SZCMAWO = خود کشی!!!!
ZEIIVG = تمامی چراغ های راهنمایی سبز میشن
YLTEICZ = راننده ها عصی میشن
LLQPFBN = Pink traffic
IOWDLAC =  Black traffic
AFSNMSMW = قایق ها پرواز می کنن
BTCDBCB = چاق بشید چله بشید....
JYSDSOD =  مثل آرنولد ماهیچه ای بشوید
KVGYZQK = لاغر استخوانی
ASBHGRB =همه جا از این آدمه پر میشه Elvis
BGLUAWML = ملت با RPG میفتن دنبالتون
MROEMZH = گانگستر ها همه جان
BIFBUZZ = گانگستر ها خیابون ها رو به دست می گیرند
AFPHULTL = یک نینجای شمشیر دار
BGKGTJH = ماشین های مدل پایین تو خیابون ها پر میشن
GUSNHDE = ماشین های مدل بالا تو خیابون ها پر میشن
RIPAZHA = ماشین ها به پرواز در می آیند!!
JUMPJET = این رو براتون میندازه Hydra
KGGGDKP = این رو براتون میندازه Vortex Hovercraft
JCNRUAD = موقعی که تصادف کنی می ترکی!!
COXEFGU =همه ی ماشین ها دارای نیترو
BSXSGGC = یه کد خفن برا پرت کردن ماشین ها به هوا!!!
XJVSNAJ = همیشه نصف شب باشه
OFVIAC = هوای ساعت 21:00
MGHXYRM = طوفان خفن
CWJXUOC = طوفان شن
LFGMHAL = پرش خفن
BAGUVIX = جون بی نهایت
CVWKXAM = این بی نهایت میشه Oxygen
AIYPWZQP = چتر نجات
YECGAA = این رو بهت میده jet pack
AEZAKMI =هیچ وقت پلیس مزاحمتون نمیشه
LJSPQK = پر شدن درجه تحت تعقیب
IAVENJQ = یک ضربه خفن
AEDUWNV = هیچ وقت گشنه نمیشید
IOJUFZN = حالت riot
PRIEBJ = یک اسکین
MUNASEF = حالت Adrenaline
WANRLTW = تیر بی نهایت
OUIQDMW = افزایش دقت تیر اندازی دو موقع رانندگی
THGLOJ = شهر کم ترافیک
FVTMNBZ = ترافیک حاوی ماشین های محلی
SJMAHPE = فکر کنم به همه یه کلت بده
BMTPWHR = خودتون امتحان کنید ببینید چی میشه
ZSOXFSQ = به همه RPG میده
OGXSDAG = یک شخص محترم
VKYPQCF = تاکسی ها نیترو داشته باشند
NCSGDAG = فکر کنم مهارت در تیر اندازی رو برا همه ی تفنگ ها پر می کنه
VQIMAHA = مربوط به ماشین

نوع مطلب : رمز و کدتقلب بازی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
XaniaR G
چهارشنبه 8 آبان 1392

رمزGTA 4.......VICE CITY 

THUGSTOOLS

 اسلحه های نوع اول

 

PROFESSIONALTOOLS

 اسلحه های نوع دوم

 

NUTTERTOOLS

 اسلحه های نوع سوم

 

ASPIRINE

 جون کامل

 

PRECIOUSPROTECTION

 محافظ کامل

 

FANNYMAGNET

 خانوم ها به دنبال شما حرکت میکنند

 

YOUWONTTAKEMEALIVE

 پلیس یه دنبال شما

 

LEAVEMEALONE

 لغو تعقیب پلیس

 

ICANTTAKEITANYMORE

 خودکشی

 

DEEPFRIEDMARSBARS

 بدن چاق

 

PROGRAMMER

 دست و پای لاغر

 

STILLLIKEDRESSINGUP

 تغییر متناوب لباس ها

 

CERTAINDEATH

 کشیدن سیگار

 

CHEATSHAVEBEENCRACKED

 بازی با شکل Ricardo Diaz

 

LOOKLIKELANCE

 بازی با شکل Lance Vance

 

MYSONISALAWYER

 بازی با شکل Ken Rosenberg

 

LOOKLIKEHILARY

 بازی با شکل Hilary King

 

ROCKANDROLLMAN

 بازی با شکل Jezz Torent

 

WELOVEOURDICK

 بازی با شکل character Dick

 

ONEARMEDBANDIT

 بازی با شکل Phil Cassidy

 

IDONTHAVETHEMONEYSONNY

 بازی با شکل Sonny Forelli


نوع مطلب : رمز و کدتقلب بازی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
XaniaR G
چهارشنبه 8 آبان 1392

رمزGTA 3

------ کد--------- نتیجه------
خون کامل : ASPIRINE
زره کامل : PRECIOUSPROTECTION
تمام سلاحهای نوع اول : THUGSTOOLS
تمام سلاحهای نوع دوم : PROFESSIONALTOOLS
تمام سلاحهای نوع سوم : NUTTERTOOLS
افزایش درجه تعقیبی : YOUWONTTAKEMEALIVE
حذف درجه تعقیبی : LEAVEMEALONE
خودکشی : ICANTTAKEITANYMORE
همه خانمها شمارا دنبال میکنند : FANNYMAGNET
------------ از کدهای زیر برای دستیابی به وسیله نقلیه موردنظر استفاده کنید----- تانک : PANZER
TRAVELINSTYLE : Bloodring Banger
GETTHEREQUICKLY : Bloodring Banger#2
GETTHEREFAST : Sabre Turbo
GETTHEREVERYFASTINDEED : Hotring Racer
GETTHEREAMAZINGLYFAST : Hotring Racer#2
THELASTRIDE : Romero's Hearse
ROCKANDROLLCAR : Love Fist's Limo
RUBBISHCAR : Trashmaster
BETTERTHANWALKING : Caddie
------------------------ بازی در نقش شخصیتهای دیگر -------------
CHEATSHAVEBEENCRACKED : Ricardo Diaz
LOOKLIKELANCE : Lance Vance
MYSONISALAWYER : Ken Rosenberg
LOOKLIKEHILARY : Hilary King
ROCKANDROLLMAN : Jezz Torent
WELOVEOURDICK : Dick
ONEARMEDBANDIT : Phil Cassidy
IDONTHAVETHEMONEYSONNY : Sonny Forelli
FOXYLITTLETHING : Mercedes
-------------
چاق شدن : DEEPFRIEDMARSBARS
لاغرشدن : PROGRAMMER
سیگارکشیدن : CERTAINDEATH
تغییرلباس بصورت تصادفی : STILLLIKEDRESSINGUP
انفجار تمام وسایل نقلیه نزدیک : BIGBANG
همه ماشینها برنگ صورتی : AHAIRDRESSERSCAR
همه ماشینها برنگ سیاه : IWANTITPAINTEDBLACK
معلق شدن ماشینها درهوا(توانایی پرواز) : COMEFLYWITHME
حرکت ماشینها روی آب : SEAWAYS
کنترل بهتر وسایل نقلیه : GRIPISEVERYTHING
بزرگ شدن چرخ ماشینهای اسپورت : LOADSOFLITTLETHINGS
ناپدید شدن ماشینها(فقط چرخها پیداست ) : WHEELSAREALLINEED
چراغ چهارراهها همواره سبز : GREENLIGHT
----------- کدهای مربوط به آب وهوا--------
هوای صاف : ALOVELYDAY
ابرسبک : APLEASANTDAY
ابرمتراکم : ABITDRIEG
هوای مه آلود : CANTSEEATHING
هوای بارانی : CATSANDDOGS
---------------
گذشت سریع زمان : LIFEISPASSINGMEBY
کاهش سرعت بازی : BOOOOOORING
افزایش سرعت بازی : ONSPEED
همه قصد کشتن شمارادارند : NOBODYLIKESME
همه سلاح حمل میکنند : OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS
فقط زنان سلاح حمل میکنند : CHICKSWITHGUNS
همه پیاده ها خشن میشوند : FIGHTFIGHTFIGHT
همه رانندگان خشن میشوند : MIAMITRAFFIC

نوع مطلب : رمز و کدتقلب بازی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
XaniaR G
چهارشنبه 8 آبان 1392


( کل صفحات : 7 )    1   2   3   4   5   6   7   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
@
@
به وبلاگ خودتون خوش اومدین,در صورت نبود رمز یا مطلب مورد نظر خبربدین تاپیدا کنم ویا اگه خودتون دارید برام به صورت یک پیام بفرستین تا در سایت قرار بدم ممنون میشم!با تشکر...
کلیه حقوق این وبلاگ برای دنیایی از رمز و بازی محفوظ است